لمینیت طرح الگانس مدل 725 شرکت آرتا

 • 8
 • 9513
 • آخرین به روزرسانی قیمت شنبه، ۱۳ مرداد ۱۳۹۷
ناموجود لمینیت طرح الگانس مدل 725 شرکت آرتا
مشخصات کالا
طرح
الگانسعنوان طرح
قهوه ای تیرهرنگ
تیرهتم رنگ
۱۳۸۷ شمسیسال تولید طرح
مشخصات فیزیکی
8 میلیمترضخامت
190 میلیمترعرض تایل
1290 میلیمترطول تایل
8تعداد تایل در هر بسته
1.96 متر مربعسطح پوشش در هر بسته
یونی کلیکنوع کلیک
برجستهنوع سطح
هیدروکسید آلومینیومجنس رویه
ندارددرز وی شکل
توضیحات


سایه روشن از بلوطی تیره به بلوطی روشن در طرح پارکتی مشخصه اصلی طرح لمینیت الگانس کد 725 شرکت آرتا می باشد. با این سایه روشن قطعات طرح پارکتی خود را باقدرت نمایان میکند و به راحتی میتوانید تصمیم بگیرید که آیا طرح  لمینیت الگانس کد 725 انتخاب شما هست یا خیر! "
`گروه صنعتی آرتا صاحب برند آرتا یکی از معتبر ترین تولید کنندگان صنعت چوب و تنها تولید کننده چرخه کامل لمینیت در خاور میانه است. حضور بیش از چهار دهه در عرصه تولید این محصولات نشان از مزیت های رقابتی این برند است. مهمترین این مزیت ها کیفیت در کنار قیمت رقابتی است به گونه ای که هرگز تولیدکنندگان کشور هایی مانند چین و ترکیه نتوانسته اند سهم آرتا از بازار داخلی را کاهش دهند. لمینیت های تولیدی این گروه با ابعاد و بسته های ۸ عددی به بازار عرضه شده است. سیستم کلیک آنها یونی کلیک و پارافین خورده است که نصب آن را برای شما آسان می کند.

گارانتی لمینیت های آرتا شامل یک بازه 10 ساله میشود این امر به شما اطمینان از کیفیتی را میدهد که با هزینه ای اندک حاصل شده است. مهمترین شرط استفاده از گارانتی این شرکت نصب توسط متخصصین این شرکت است. ما این امکان را در فروشگاه اینترنتی کنگره برای شما فراهم کرده ایم تا با خیالی راحت ما را انتخاب کنید.

سیستم یونی کلیک که شرکت آرتا برای لمینیت های خود انتخاب کرده به خوبی اجرا می شود و این باعث خواهد شد شما به عنوان یک تازه کار خود بتوانید آن ها را نصب کنید.

حس گرم و ارگانیک لمینیت حسی است که شما آنرا خواهید پسندید. نظافت راحت و بهداشت بالا، ظاهر لوکس و تنوع کم نظیر طرح و رنگ لمینیت را تبدیل به مصالحی مقبول برای کاربران کرده است. به خاطر داشته باشید انتخاب لمینیت برای کف فضای شما چه خانه باشد و چه فضای کار تغییری است برای بالا بردن کیفیت فضایی شما، تغییری به سمت زندگی روز و روش های آن. با این انتخاب شما در کنار زیبایی و کارایی نظافت راحت، گرما تناسب برای گرمایش از کف را با هزینه ای اندک به دست خواهید آورد.
سایه روشن از بلوطی تیره به بلوطی روشن در طرح پارکتی مشخصه اصلی طرح لمینیت الگانس کد 725 شرکت آرتا می باشد. با این سایه روشن قطعات طرح پارکتی خود را باقدرت نمایان میکند و به راحتی میتوانید تصمیم بگیرید که آیا طرح  لمینیت الگانس کد 725 انتخاب شما هست یا خیر! "
انتخاب یک طرح تنها وابسته به سلیقه نیست بلکه طرح و رنگ آن میتواند ابزاری قدرتمند و موثر در دستان شما برای  ایجاد حس فضایی مناسب باشد. ایجاد حس وسعت، صمیمیت، گرما، خلوت و ... همگی با انتخاب شما قابل دستیابی است.

 عکسی که فروشگاه اینترنتی کنگره به عنوان عکس اصلی در این محصول به نمایش گذاشته است اختصاصی است و از کنار هم گذاشتن یه بسته کامل لمینیت حاصل شده است. این امر فهم بهتری از طرح لمینیت پس از  اجرا در فضا را به شما خواهد داد. • Mission Oak Laminate Wood Flooring Model 730 by Arta
 • وضعیت : ناموجود
 • کد: KNGP0200013
  • قیمت واحد : 31,000 تومان ( متر مربع )
  • قیمت نهایی : 60,760 تومان برای 1٫9600 متر مربع ( 1 بسته )
  • هر بسته شامل 1٫9600 متر مربع است.پس برای 1 متر مربع باید حداقل 1 بسته خریداری کنید که می شود 1٫9600 متر مربع.

گزینه های در دسترس

آموزش نحوه اندازه گیری صحیح متراژ مورد نیاز

برچسب ها لمینیت طرح الگانس مدل 725 شرکت آرتا, لمینت آرتا, لمینیت آرتا, آرتا, Arta, الگانس, Elegance, تیره, لمینت, لمینیت, Laminate, 725, KNGP0200013

این محصول در انبار موجود نمی باشد.
برای آگاهی از زمان موجود شدن محصول فرم زیر را تکمیل نمایید.