لمینیت طرح پلاتین مشه مدل P11 کلکسیون Classic شرکت ایشیک

 • 4
 • 53086
 • آخرین به روزرسانی قیمت شنبه، ۱۳ مرداد ۱۳۹۷
تخفیف به زودی لمینیت طرح پلاتین مشه مدل P11 کلکسیون Classic شرکت ایشیک
مشخصات کالا
طرح
پلاتین مشهعنوان طرح
خاکستریرنگ
روشنتم رنگ
2012 میلادیسال تولید طرح
CLASSICکلکسیون
مشخصات فیزیکی
8 میلیمترضخامت
190 میلیمترعرض تایل
1200 میلیمترطول تایل
8تعداد تایل در هر بسته
1.824 متر مربعسطح پوشش در هر بسته
آرک کلیکنوع کلیک
برجستهنوع سطح
هیدروکسید آلومینیومجنس رویه
ندارددرز وی شکل
توضیحات

از خصوصیات لمینیت طرح پلاتین مشه مدل P11 کلکسیون Classic شرکت ایشیک سایه روشن در مرز های تایل است، به این وسیله حس تایل ها به شما منتقل می شود. این لمینیت با رنگ روشن خود ایده خوبی برای داشتن خانه ای دلبازتر است و از محاسن رنگ های روشن، نمایش کمتر گرد و خاک است. پس اگر نمی خواهید وقت زیادی برای تمیز کردن محیط خود بگذارید، از لمینیت های روشن تر استفاده کنید.

این کلکسیون برای افرادی که رنگ های روشن و متنوع طبیعی می خواهند، پیشنهاد می شود.

شرکت چوب اشیک، با استفاده از تکنولوژی های جدید و قابل دسترس و با تمرکز بر بهبود کیفیت و جلب رضایت مشتریان، فعالیت خود را در زمینه تولید پارکت لمینت ، ورق ام دی اف ملامین، پانل های مات و درب کابینت آغاز نموده است. از مهم ترین دستاوردهای این شرکت تولید محصول با استفاده از آزمایشگاه های مجهز به مدرن ترین تکنولوژی، با بالاترین کیفیت است. لمینیت های تولیدی این گروه با ابعاد و بسته های ۸ عددی به بازار عرضه شده است.

گارانتی لمینیت های ایشیک شامل یک بازه 20 ساله می شود، این امر به شما اطمینان از کیفیتی را می دهد که با هزینه ای اندک حاصل شده است. مهمترین شرط استفاده از گارانتی این شرکت نصب توسط متخصصین این شرکت است. ما این امکان را در فروشگاه اینترنتی کنگره برای شما فراهم کرده ایم تا با خیالی راحت ما را انتخاب کنید.

سیستم آرک کلیک که شرکت اشیک برای لمینیت های خود انتخاب کرده، به راحتی قابل اجرا است و شما به عنوان یک تازه کار می توانید به راحتی این لمینیت ها را نصب کنید.

حس گرم و ارگانیک لمینیت حسی است که شما آنرا خواهید پسندید. نظافت راحت و بهداشت بالا، ظاهر لوکس و تنوع کم نظیر طرح و رنگ لمینیت را تبدیل به مصالحی مقبول برای کاربران کرده است. به خاطر داشته باشید انتخاب لمینیت برای کف فضای شما چه خانه باشد و چه فضای کار تغییری است برای بالا بردن کیفیت فضایی شما، تغییری به سمت زندگی روز و روش های آن. با این انتخاب شما در کنار زیبایی و کارایی نظافت راحت، گرما تناسب برای گرمایش از کف را با هزینه ای اندک به دست خواهید آورد.

انتخاب یک طرح تنها وابسته به سلیقه نیست، بلکه طرح و رنگ آن می تواند ابزاری قدرتمند و موثر در دستان شما برای  ایجاد حس فضایی مناسب باشد. ایجاد حس وسعت، صمیمیت، گرما، خلوت و ... همگی با انتخاب شما قابل دستیابی است.

عکسی که فروشگاه اینترنتی کنگره به عنوان عکس اصلی در این محصول به نمایش گذاشته است اختصاصی است و از کنار هم گذاشتن یه بسته کامل لمینیت حاصل شده است. این امر فهم بهتری از طرح لمینیت پس از  اجرا در فضا را به شما خواهد داد. 

 • Platin Mese Laminate Wood Flooring Model P11 Classic Collection by Isik
 • وضعیت : به زودی
 • کد: KNGP0200058
  • قیمت واحد : 41,500 تومان (متر مربع)
  • قیمت قبلی: 43,000 تومان
  • قیمت نهایی : 75,696 تومان برای 1٫8240 متر مربع ( 1 بسته )
  • هر بسته شامل 1٫8240 متر مربع است.پس برای 1 متر مربع باید حداقل 1 بسته خریداری کنید که می شود 1٫8240 متر مربع.

گزینه های در دسترس

آموزش نحوه اندازه گیری صحیح متراژ مورد نیاز

برچسب ها لمینیت ایشیک, لمینت ایشیک, اشیک, ایشیک, Isik, پلاتین مشه, Platin Mese, روشن, لمینت, لمینیت, Laminate, P11, خاکستری, روشن, KNGP0200058, لمینیت طرح پلاتین مشه مدل P11 شرکت ایشیک, کلاسیک, Classic

این محصول در انبار موجود نمی باشد.
برای آگاهی از زمان موجود شدن محصول فرم زیر را تکمیل نمایید.