متال موزائیک طرح حبابی رنگ نقره ای مدل TSM16105 برند تیفانی تایل

  • 1
  • 11092
  • آخرین به روزرسانی قیمت چهارشنبه، ۲۶ مهر ۱۳۹۶
ناموجود متال موزائیک طرح حبابی رنگ نقره ای مدل TSM16105 برند تیفانی تایل
مشخصات کالا
طرح
تایلنوع
نقره ایرنگ اول
حبابیطرح
روشنتم رنگ
مشخصات فیزیکی
30 سانتیمترطول تایل
30 سانتیمترعرض تایل
شبکه PVCجنس زیره
استیلجنس سطح
استیل صیقلیسطح تمام شده
0.5 سانتیمترضخامت
توضیحات

اگر از هر زاویه این طرح را در ببینید نیمی از آن را تیره و نیمی دیگر را روشن میابید. این طرح منحصر بفرد کمک بزرگی در ایجاد حس وسعت در فضای میکند. در حقیقت با در کنار هم گذاشتن این تایل ها طرحی ایجاد میشود که معنای عمق را برایتان ملموس می سازد. با بکارگیری این طرح حس مربع بودن و حس عمق بیشتری به فضا داده میشود. آنچنانکه در مبانی هنر میگوید تضاد مایه تباین است و به راستی طرح حبابی رنگ نقره ای مدل TSM16105 تیفانی تایل از این نظریه استفاده صحیحی کرده است.

متال موزائیک چیست؟

متال موزائیک نوعی متریال نازککاری ( تزئینی) با شمایل کاشی است که به جای روکش لعابی معمول کاشی و سرامیک ها روکشی از جنس فولاد، مس، برنج و ... دارند. ولی امروز این لفط به هر کاشی با متریال غیر لعابی مانند شیشه صدف چوب نیز اطلاق میشود. نصب، شستشو، نگهداری آسان و تناسب بیشتر برای دکوراسیون محیط هایی نظیر آشپزخانه، لابی، حمام،دیوار های خارجی، دیوار و ستون کریدور اطراف شومینه، تم دیواری چشمه، استخر شنا، سونا، بارها، هتل بین المللی، اماکن عمومی و کلیه ی سطوح می باشد

متال موزائیک با هزینه ای مناسب در مدرن سازی فضای داخلی تاثیر بسیاری دارد. متال موزاییک ها در طرح های آیینه ای،مات و برجسته و... به صورت تک رنگیا ترکیبی از رنگ ها و با نقوش و تصاویر زیبا عرضه میشود. تنوع طرح و رنگ، جذابیت و درخشندگی ، امکان نصب آسان و سریع و همچنین استحکام بالا بر روی کلیه سطوح مسطح و کروی، ماندگاری بالا، عدم استفاده از مصالح سنتی توجه بسیاری از معماران برجسته را به خود جلب کرده است.

انتخاب یک طرح تنها وابسته به سلیقه نیست بلکه طرح و رنگ آن می تواند ابزاری قدرتمند و موثر در دستان شما برای  ایجاد حس فضایی مناسب باشد. ایجاد حس وسعت، صمیمیت، گرما، خلوت و ... همگی با انتخاب شما قابل دستیابی است.

حس گرم و ارگانیک متال موزائیک حسی است که شما آنرا خواهید پسندید. نظافت راحت و بهداشت بالا، ظاهر لوکس و تنوع کم نظیر طرح و رنگ متال موزائیک را تبدیل به مصالحی مقبول برای کاربران کرده است. به خاطر داشته باشید انتخاب متال موزائیک برای کف فضای شما چه خانه باشد و چه فضای کار تغییری است برای بالا بردن کیفیت فضایی شما، تغییری به سمت زندگی روز و روش های آن. با این انتخاب شما در کنار زیبایی و کارایی نظافت راحت، گرما تناسب برای گرمایش از کف را به دست خواهید آورد.

درباره تیفانی تایل

تیفانی تایل در زمینه متال موزائیک صاحب برند و یکی از معتبر ترین تولید کنندگان تزئینات داخلی  در اروپا است. حضور بیش از دو دهه در عرصه تولید این محصولات نشان از مزیت های رقابتی این برند است. مهمترین این مزیت ها کیفیت در کنار قیمت رقابتی است به گونه ای که هرگز تولیدکنندگان کشور هایی مانند چین و ترکیه نتوانسته اند سهم تیفانی تایل از بازار بین المللی را کاهش دهند.


اگر از هر زاویه این طرح را در ببینید نیمی از آن را تیره و نیمی دیگر را روشن میابید. این طرح منحصر بفرد کمک بزرگی در ایجاد حس وسعت در فضای میکند. در حقیقت با در کنار هم گذاشتن این تایل ها طرحی ایجاد میشود که معنای عمق را برایتان ملموس می سازد. با بکارگیری این طرح حس مربع بودن و حس عمق بیشتری به فضا داده میشود. آنچنانکه در مبانی هنر میگوید تضاد مایه تباین است و به راستی طرح حبابی رنگ نقره ای مدل TSM16105 تیفانی تایل از این نظریه استفاده صحیحی کرده است.


  • Silver Bubble Metal Mosaic Tile Model TSM16105 by Tiffany Tile
  • وضعیت : ناموجود
  • کد: KNGP0400006
    • قیمت واحد : 55,000 تومان ( تایل )
    • قیمت نهایی : 55,000 تومان برای 1 تایل

گزینه های در دسترس

آموزش نحوه اندازه گیری صحیح متراژ مورد نیاز

برچسب ها تیفانی تایل, Tiffany Tile, نقره ای, سیلور, Silver, حبابی, Bubble, KNGP0400006, Metal Mosaic, متال موزائیک, متال موزاییک, موزائیک, موزاییک

این محصول در انبار موجود نمی باشد.
برای آگاهی از زمان موجود شدن محصول فرم زیر را تکمیل نمایید.