لمینیت طرح آمریکن مشه مدل 2104 کلکسیون پلاتینیوم برند پارکلام

 • 0
 • 48354
 • آخرین به روزرسانی قیمت شنبه، ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۶
تخفیف ناموجود لمینیت طرح آمریکن مشه مدل 2104 کلکسیون پلاتینیوم برند پارکلام
مشخصات کالا
طرح
آمریکن مشهعنوان طرح
کرمرنگ
تیرهتم رنگ
۲۰۱۳ میلادیسال تولید طرح
پلاتینیومکلکسیون
مشخصات فیزیکی
10 میلیمترضخامت
192.5 میلیمترعرض تایل
1380 میلیمترطول تایل
7تعداد تایل در هر بسته
1.86 متر مربعسطح پوشش در هر بسته
آرک کلیکنوع کلیک
برجستهنوع سطح
هیدروکسید آلومینیومجنس رویه
درز وی شکل چهارسردرز وی شکل
توضیحات


برند پارک لام( Parkelam ) تولید شرکت چامسان ترکیه است. شرکتی که از سال 1984 به عنوان اولین تولید کننده چوب های مهندسی در خاورمیانه کار خود را آغاز کرده است. وطی سالها برند خود را در اروپا، خاورمیانه به خوبی معرفی کرده است. 
لمینیت ها به عنوان یکی از مهمترین گونه های چوب های مصنوعی گزینه ای مناسب برای جایگزینی پارکت های چوب طبیعی هستند. این محصول اقتصادی، دوستدار محیط زیست، قابل بازیافت و البته به مراتب اقتصادی تر است. شرکت چامسان با درک این مهم از سال 2003 به تولید لمینیت پرداخته است. و امروز محصولات متنوعی را در قالب کلکسیون ها و طرح ها برای سلیقه ها و کاربری های مختلف تولید میکند.
یکی از این کلکسیون ها سری پلاتینیوم است. ضخامت سری پلاتینیوم پارک لام 10 میلیمتر و مقاومت در برابر سایش آن طبق استاندارد EN13329 برابر AC4  است که آنرا گزینه مناسبی برای فضاهای با رفت و آمد بالا میکند. سری پلاتینیوم پارک لام( Parkelam ) در چهار طرف خود درز وی شکل دارد.
*
رگه ها در کلکسیون Platinum بسیار قوی هستند، برجستگی آنها را چشمانتان حس میکنید. به مانند سایر طرح های کلکسیون Platinum در چهار طرف تایل های خود درز V شکل دارد. این درز باعث میشود تایل ها در کنار هم دیده شوند و شخصیت مجزایی داشته باشند. که در هماهنگی با طرح به خوبی خودنمایی میکند.

فروشگاه اینترنتی کنگره اولین و تنها عرضه کننده اینترنتی محصولات دکوراسیون داخلی است. که سعی دارد با روش های نوین کاربران را در خریدی بهتر همراهی کند. عکسی که فروشگاه اینترنتی کنگره به عنوان عکس اصلی در این محصول به نمایش گذاشته است اختصاصی است و از کنار هم گذاشتن یه بسته کامل لمینیت حاصل شده است. این امر فهم بهتری از طرح لمینیت پس از  اجرا در فضا را به شما خواهد داد.  • Amerikan Ceviz Laminate Flooring Model 2104 Platinum Collection by Parkelam
 • وضعیت : ناموجود
 • کد: KNGP0200182
  • قیمت واحد : 49,500 تومان (متر مربع)
  • قیمت قبلی: 50,500 تومان
  • قیمت نهایی : 92,070 تومان برای 1٫8600 متر مربع ( 1 بسته )
  • هر بسته شامل 1٫8600 متر مربع است.پس برای 1 متر مربع باید حداقل 1 بسته خریداری کنید که می شود 1٫8600 متر مربع.

گزینه های در دسترس

آموزش نحوه اندازه گیری صحیح متراژ مورد نیاز

برچسب ها پارکلام, Parkelam, آمریکن مشه, Amerikan Ceviz, تیره, لمینت, لمینیت, Laminate, 2104, , تیره, KNGP0200182, آمریکان, امریکن, , پلاتینیوم, Platinum

این محصول در انبار موجود نمی باشد.
برای آگاهی از زمان موجود شدن محصول فرم زیر را تکمیل نمایید.