لمینیت طرح میلت مشه مدل 4515 کلکسیون آوانگارد برند پارکلام

 • 0
 • 2642
 • آخرین به روزرسانی قیمت شنبه، ۲۸ مرداد ۱۳۹۶
تخفیف ناموجود لمینیت طرح میلت مشه مدل 4515 کلکسیون آوانگارد برند پارکلام
مشخصات کالا
طرح
میلت مشهعنوان طرح
کرمرنگ
روشنتم رنگ
۲۰۱۳ میلادیسال تولید طرح
آوانگاردکلکسیون
مشخصات فیزیکی
10 میلیمترضخامت
145 میلیمترعرض تایل
1380 میلیمترطول تایل
8تعداد تایل در هر بسته
1.601 متر مربعسطح پوشش در هر بسته
آرک کلیکنوع کلیک
برجستهنوع سطح
هیدروکسید آلومینیومجنس رویه
درز وی شکل چهارسردرز وی شکل
توضیحات


برند پارک لام( Parkelam ) تولید شرکت چامسان ترکیه است. شرکتی که از سال 1984 به عنوان اولین تولید کننده چوب های مهندسی در خاورمیانه کار خود را آغاز کرده است. وطی سالها برند خود را در اروپا، خاورمیانه به خوبی معرفی کرده است. 
لمینیت ها به عنوان یکی از مهمترین گونه های چوب های مصنوعی گزینه ای مناسب برای جایگزینی پارکت های چوب طبیعی هستند. این محصول اقتصادی، دوستدار محیط زیست، قابل بازیافت و البته به مراتب اقتصادی تر است. شرکت چامسان با درک این مهم از سال 2003 به تولید لمینیت پرداخته است. و امروز محصولات متنوعی را در قالب کلکسیون ها و طرح ها برای سلیقه ها و کاربری های مختلف تولید میکند.
یکی از این کلکسیون ها سری آوانگارد است. ضخامت سری آوانگارد پارک لام 10 میلیمتر و مقاومت در برابر سایش آن طبق استاندارد EN13329 برابر AC4  است که آنرا گزینه مناسبی برای فضاهای با رفت و آمد بالا میکند. سری آوانگارد پارک لام( Parkelam ) در چهار طرف خود درز وی شکل دارد.
*
به مانند سایر طرح های کلکسیون Avangard در چهار طرف تایل های خود درز V شکل دارد. این درز باعث میشود تایل ها در کنار هم دیده شوند و شخصیت مجزایی داشته باشند. تمامی طرح های کلکسیون  Avangard الواری هستند. به این ترتیب با داشتن طرح الواری و درز وی شکل برای تمامی فضاهای بزرگ انتخابی مناسب برای هر طراحی هستند.
فروشگاه اینترنتی کنگره اولین و تنها عرضه کننده اینترنتی محصولات دکوراسیون داخلی است. که سعی دارد با روش های نوین کاربران را در خریدی بهتر همراهی کند. عکسی که فروشگاه اینترنتی کنگره به عنوان عکس اصلی در این محصول به نمایش گذاشته است اختصاصی است و از کنار هم گذاشتن یه بسته کامل لمینیت حاصل شده است. این امر فهم بهتری از طرح لمینیت پس از  اجرا در فضا را به شما خواهد داد. 
 • Melet Meşe Laminate Flooring Model 4515 Avangard Collection by Parkelam
 • وضعیت : ناموجود
 • کد: KNGP0200192
  • قیمت واحد : 49,500 تومان (متر مربع)
  • قیمت قبلی: 50,500 تومان
  • قیمت نهایی : 79,250 تومان برای 1٫6010 متر مربع ( 1 بسته )
  • هر بسته شامل 1٫6010 متر مربع است.پس برای 1 متر مربع باید حداقل 1 بسته خریداری کنید که می شود 1٫6010 متر مربع.

گزینه های در دسترس

آموزش نحوه اندازه گیری صحیح متراژ مورد نیاز

برچسب ها پارکلام, Parkelam, میلت مشه, Melet Meşe, روشن, لمینت, لمینیت, Laminate, 4515, کرم, روشن, KNGP0200192, ملت, میله, مله, , آوانگارد, Avangard

این محصول در انبار موجود نمی باشد.
برای آگاهی از زمان موجود شدن محصول فرم زیر را تکمیل نمایید.