کفپوش ال جی

0

برند ال جی به عنوان یک برند کره ای و البته برندی جهانی شناخته می شود.
برندی که برای محصولات الکترونیکی و های تک خود آوازه ای در دنیای الکترونیک دارد. اما اشتباه نکنید، این شرکت بزرگ در دنیای محصولات دکوراسیون داخلی نیز دستی بر آتش دارد. به عبارت دقیق تر نام ال جی در دنیای محصولات دکوراسیون داخلی نیز نام معتبر است.
 

برای مشاهده کفپوش های ال جی در قروشگاه اینترنتی کنگره اینجا کلیک کنید.

 

 

شرکت ال جی هایوسیس از زیر مجموعه های شرکت ال جی به تولید متریال هایی که در زمینه ساختمان کاربرد دارد پرداخته است.این شرکت به واسطه تکنولوژی روز و دسترسی به مواد اولیه که تولید همین شرکت است همچنین با به کار گیری نیرو های متخصص و همکاری با نام های آشنایی مانند کریم رشید طراح داخلی پر آوازه عرب، یا الکساندرو مندینی معمار ایتالیایی سرشناس خود را به دنیای طراحی عرضه کرده است. این فعالیت هدفمند در کنار قیمت رقابتی محصولات تولیدی در آسیای جنوب شرقی باعث شده است محصولات این برند به راحتی به بازار های جهانی راه یابند.

از بین تمامی محصولات دکوراسیون داخلی شرکت ال جی، صفحه های کورین و کفپوش های رول تولید این شرکت به بازار کشورمان راه پیدا کردند و بخشی از این بازار را تصاحب نموده اند.
محصولات زیرمجموعه کفپوش ها در شرکت ال جی گستردگی بسیار بالایی دارند. که البته طبق معمول بازرگانان ایرانی سراغ ارزانترین گروه محصولی این شرکت رفته اند، یعنی کفپوش های رول با ضخامت های کمتر از 2 میلی متر که در زیر مجموعه تجاری سبک (Light Commercial) قرار دارند.

 


کفپوش ال جی سری لایت کامرشیال ساختاری چهار لایه دارد، اولین لایه لایه فشرده است و بیشترین ضخامت را به خود اختصاص میدهد تقریبا تمام ضخامت کفپوش از این لایه تشکیل شده است. لایه دوم لایه ای است برای ایجاد سطحی صاف که قابلیت پذیرش لایه طرح را داشته باشید همچنین این لایه وظیفه تنظیم ضخامت کفپوش وینیل را نیز دارد. لایه سوم، لایه طرح است. لایه ای که طرح و نقشی که شما آن را می بینید روی آن نقش بسته است. پس از آن یک لایه محافظ روی لایه طرح وجود دارد که محافظت از لایه طرح را به عهده داد. این لایه مشخصات مهمی را به محصول نهایی اضافه میکند. همین لایه مقاومت سایشی، کیفیت سطح و ویژگی های رویه کفپوش را معلوم میکند. 
در این بین شرکت ال جی مدعی ایجاد ویژگی خاص در محصولات سری لایت کامرشیال خود است، ویژگی که آنرا ایزی کیلین یو وی (Easy Clean UV) نامیده است. این شرکت مدعی است کفپوش های سری لایت کامرشیال با سرعت بیشتر و بدون ماندن لک تمیز می شوند. به این ویدئو که شرکت ال جی در شرح این ویژگی منتشر کرده است توجه کنید:

 

 

5 کفپوش ال جی سری لایت کامرشیال دارای 5 دسته محصول است که ویژگی های آنها به شرح زیر است:

 

در حال حاضر از 5 مجموعه فوق سه مجموعه کفپوش 1-پالاس 2-برایت 3-سوپریم به بازار ایران راه یافته است.
این سه گروه نیاز بازار به کفپوش ارزان و با کیفیت را هدف گرفته اند و البته تا حد زیادی نیز در این امر موفق عمل کرده اند. کفپوش های رول ال جی با ویژگی های مناسب و قیمت ارزان خود برای فضاههای بزرگ بسیار مناسب هستند. البته بسیاری از مصرف کنندگان کفپوش های رول را برای فضاهای کوچک نیز انتخاب میکنند. ما به این دسته دوستان پیشنهاد میکنیم به استفاده از کفپوش های تایل بیشتر توجه کنند!


فروشگاه اینترنتی کنگره مفتخر است با در نظر گرفتن نیاز کاربران و مصرف کنندگان خود اقدام به ایجاد بستری مناسب نموده است بستری به ویژگی های منحصر به فرد که بر پایه اعتماد متقابل شکل گرفته است. در این راستا فروشگاه اینترنتی کنگره مجموعه کفپوش های الجی را برای خریداران خود موجود کرده است.

 

نظر شما