لمینیت ایشیک

0

در گذشته پوشش های کف با نمای چوبی به عنوان کالایی لوکس و در اختیار گروه کوچکی از مصرف کنندگان بود اما امروز استفاده از لمینیت به عنوان پوششی برای کف در صنعت ساختمان ایران گزینه ای جا افتاده است.گزینه ای مقرون به صرفه، ارزان با سرعت نصب بالا و البته طرح و نقش های بسیار زیاد برای انتخاب که هر مصرف کننده ای را مجذوب خود میکند.

در بین گزینه های موجود در بازار ایران، برند های کشور دوست و همسایه، ترکیه جایگاه ویژه ای دارد. استفاده از تکنولوژی روز، دسترسی به بازار های بین المللی و موقعیت مناسب جغرافیایی کشور ترکیه این برند ها را تبدیل به برندهایی جهانی کرده است.

از بین این برند ها برند نام آشنای ایشیک (Isik) از جایگاه ویژه ای برخوردار است. به واسطه حضور به موقع و البته طولانی این برند و نیز قیمت مناسب و کیفیت بالا لمینیت ایشیک را به انتخاب بسیاری از طراحان و مصرف کنندگان بدل کرده است. تنوع طرح و رنگ ایشیک نیز کم نظیر است و این مهم درکنار توانایی تامین  نیاز بازار باعث شده است این برند جایگاه خود را در بازار حفظ کند.

این تنوع طرح در چهار دسته ساماندهی شده است که در زیر به ویژگی های بارز این کلکسیون ها میپردازیم.

سری کلاسیک

 

به معنای واقعی گزینه های کلاسیک تولیدات کارخانه ایشیک ار به شما معرفی میکند. این مجموعه استاندارد سایش AC4 دارد و در کلاس کاربری 32 - کاربری اداری و تجاری با رفت آمد متوسط- طبقه بندی می شود. در این مجموعه طرح هایی را میبینید که انتظار دیدن آنها را در خانه افراد مهم دارید!

سری نچرال

 

اصالت طرح و طبیعی بودن رنگ ویژگی مهم این سری از لمینیت های ایشیک است. تمامی طرح ها بافت چوب و رنگ همه آنها در طیف قهوه ای است و از استفاده از رنگ های غیر واقعی پرهیز شده است. این مجموعه استاندارد سایش AC4 دارد و در کلاس کاربری 32 - کاربری اداری و تجاری با رفت آمد متوسط- طبقه بندی می شود. 

سری لاین پلاس

 

در چهار طرف این سری از لمینیت های ایشیک درز وی شکل وجود دارد. انتخاب بسیاری از طراحان برای فضاهای بزرگ است.این مجموعه استاندارد سایش AC4 دارد و در کلاس کاربری 32 - کاربری اداری و تجاری با رفت آمد متوسط- طبقه بندی می شود.

سری الگانس

 

تازه ترین عضو این مجموعه سری الگانت است. متفاوت ترین آنها نیز همین سری الگانت است. مجموعه ای ازطرح های مدرن برای سلیقه های هزاره سومی بدون قید و بند. این مجموعه استاندارد سایش AC3 دارد و در کلاس کاربری 31 - کاربری اداری و تجاری با رفت آمد سبک - طبقه بندی می شود.

 

لمینیت ایشیک در سری هایی کلاسیک، نچرال و لاین پلاس 20 سال و در سری الگانت 15 ساله است که خود گواهی بر کیفیت محصولات این برند است. در راه رسیدن به این کیفیت شرکت ایشیک استانداردهای اتحادیه اروپا را رعایت کرده است اینفوگرافی زیر این استاندارد ها را نشان میدهد:

 

فروشگاه آنلاین کنگره مفتخر است محصولات این برند جهانی را به شما عزیزان معرفی میکند و با فروش آنلاین خریدی آسان و سریع را برای شما میسر می سازد.

نظر شما